РФ успішно випробувала прототип нової балістичної ракети — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

РФ успішно випробувала прототип нової балістичної ракети

Технології&Авто
3163
На полігоні «Капустін Яр» в Астраханській області ввечері 6 червня 2013 був проведений випробувальний запуск прототипу нової міжконтинентальної балістичної ракети, повідомляє РИА Новости з посиланням на представника управління інформації Міністерства оборони Росії з ракетних військ стратегічного призначення. Пуск ракети, визнаний успішним, був проведений в 21:45 за московським часом. Бойові блоки прототипу ракети прибули на полігон «Балхаш» в Казахстані.
Пуск нової ракети був здійснений з мобільної установки. Як уточнює ІТАР-ТАРС, цим запуском було підтверджено відповідність характеристик прототипу ракетного комплексу і всіх його елементів характеристикам, заданим у тактико-технічному завданні. Крім того, були підтверджені льотно-технічні характеристики ракети і агрегатів всього ракетного комплексу, а також надійність функціонування нового ракетного комплексу. Інші подробиці не уточнюються.
Про випробування якої саме ракети йдеться, поки невідомо. В даний час в Росії ведеться розробка нової рідинної міжконтинентальної балістичної ракети, яка повинна буде замінити застарілі Р-36М2 “Воєвода”. Раніше повідомлялося, що бойова частина нової ракети буде мати до десяти помилкових блоків, завдяки чому зможе долати існуючі багатошарові системи протиракетної оборони. Ракета зможе нести до п’яти тонн корисного навантаження. Створенням носія займається Державний ракетний центр імені Макєєва спільно з «НВО машинобудування».
Виробництвом нових ракет для випробувань займається Красноярський машинобудівний завод. Проект носія ядерної зброї Міністерство оборони Росії схвалило у жовтні 2012 року. Роботи по проекту нової ракети планується завершити до 2018 року.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас