Windows обладнає планшети безкоштовним пакетом Office 2013 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Windows обладнає планшети безкоштовним пакетом Office 2013

Технології&Авто
661
Планшети на операційній системі Windows 8 будуть продаватися разом з офісним пакетом Office 2013. Безкоштовну копію Word, Excel, PowerPoint і OneNote в редакції “для дому та навчання” отримають покупці компактних “таблеток” з діагоналлю дисплея сім-вісім дюймів.
Вирішувати, чи встановлювати “Офіс” на пристрій чи ні, будуть виробники. Про це компанія Microsoft оголосила на конференції Computex, що проходить в Тайбеї. Outlook 2013 до складу пропозиції не увійде. Безкоштовна копія поштової програми з’явиться тільки на планшетниках з Windows RT 8.1. Правда, деякі функції в ній будуть урізані.
Про плани випустити компактний Windows-планшетник заявила поки що тільки одна компанія – Acer, показавши на тій же виставці восьмидюймовий Iconia W3. Мабуть, інші виробники чекають виходу оновлення Windows 8.1, яке зробить роботу з ОС зручніше на пристроях малого форм-фактора.
Попередня версія (Public Preview) Windows 8.1 вийде 26 червня, в день початку конференції BUILD 2013. Коли вона стане доступна, користувачі Windows 8 і RT отримають відповідне повідомлення. Завантажити тестову “операційку” можна буде безкоштовно через Windows Store.
З виходом фінальної версії Microsoft запропонує оновитися до 8.1 всім користувачам. Правда, тому, хто скачав превью і захоче перейти на нову Windows, доведеться перевстановити всі додатки. Всі дані при цьому будуть збережені. Зробити це доведеться навіть у тому випадку, якщо ви вирішили “відкотитися” назад до Windows 8. Якщо ж ви не завантажували тестову версію нової “вісімки”, то при переході з Windows 8/Windows RT на Windows 8.1 нічого встановлювати заново не потрібно.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас