Бразилія заявила про закінчення валютної війни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Бразилія заявила про закінчення валютної війни

Світ
816
Міністр фінансів Бразилії Гвідо Мантега скасував податок з іноземних покупців облігацій та інших зарубіжних інвесторів (IFO).
Бразилія, в якій вже третій рік поспіль спостерігається вкрай мляве економічне зростання, до того ж відчуває різке зниження курсу валюти. За останні три місяці реал втратив 7,5% вартості до долара.
Варто відзначити, що в кінці 2009 року Мантега назвав даний податок важливим інструментом в обороні країни від припливу “гарячих” грошей, який міністр охарактеризував як “валютну війну”, розпочату розвиненими країнами, на зразок США.
Зараз же міністр пояснив зниження податку до нуля з 6% у зв’язку із змінами в світовому фінансовому ландшафті. Останнім часом в Бразилії спостерігається зниження припливу капіталу. Крім того, раніше іноземні інвестори вказували, що вони будуть інвестувати в Бразилію, якщо цей податок буде скасовано.
“Сьогодні, з урахуванням нормалізації на ринках і дій ФРС щодо згортання своїх стимулюючих заходів, ми можемо усунути цей бар’єр”, – пояснив Мантега.
Раніше повідомлялося, що валютна війна долара та ієни обрушила ціни на нафту.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас