Бразилія заявила про закінчення валютної війни


Бразилія заявила про закінчення валютної війни

Міністр фінансів Бразилії Гвідо Мантега скасував податок з іноземних покупців облігацій та інших зарубіжних інвесторів (IFO).

Бразилія, в якій вже третій рік поспіль спостерігається вкрай мляве економічне зростання, до того ж відчуває різке зниження курсу валюти. За останні три місяці реал втратив 7,5% вартості до долара.

Варто відзначити, що в кінці 2009 року Мантега назвав даний податок важливим інструментом в обороні країни від припливу “гарячих” грошей, який міністр охарактеризував як “валютну війну”, розпочату розвиненими країнами, на зразок США.

Зараз же міністр пояснив зниження податку до нуля з 6% у зв’язку із змінами в світовому фінансовому ландшафті. Останнім часом в Бразилії спостерігається зниження припливу капіталу. Крім того, раніше іноземні інвестори вказували, що вони будуть інвестувати в Бразилію, якщо цей податок буде скасовано.

“Сьогодні, з урахуванням нормалізації на ринках і дій ФРС щодо згортання своїх стимулюючих заходів, ми можемо усунути цей бар’єр”, – пояснив Мантега.

Раніше повідомлялося, що валютна війна долара та ієни обрушила ціни на нафту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua