Через спецмито з українського ринку йде доступна версія Hyundai Sonata — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Через спецмито з українського ринку йде доступна версія Hyundai Sonata

Технології&Авто
1873
Найдоступніша версія Hyundai Sonata йде з ринку. Введення в Україні спецмита 12,95% змінило оподаткування на автомобілі з бензиновими моторами об’ємом 1,5-2,2 л. В результаті цих змін Hyundai Sonata з бензиновим мотором об’ємом 2 л стала дорожче автомобіля аналогічної комплектації, але з мотором 2,4 л, більш ніж на $1000.
Як повідомив комерційний директор ТОВ “Хюндай Мотор Україна” Геннадій Четверухін, замовляти дволітрову Sonata тепер просто нелогічно. Ця версія покине український авторинок.
Спецмита вплинули і на портфель замовлень Hyundai в цілому. Для моделей Аccent і i30 основний акцент тепер робиться на авто з двигуном об’ємом 1,4 л. При цьому двигуни 1,6 л залишилися в замовленнях, оскільки тільки на них доступна автоматична трансмісія, повідомив Четверухін.
Крім того, щоб якось нівелювати вплив спецмита, при замовленнях автомобілів “Хюндай Мотор Україна” став робити акцент на більш бюджетні комплектації. Наприклад, Hyundai Accent тепер приходить в Україну в комплектації Optima. За списком устаткування вона мало чим відрізняється від комплектації Comfort, при цьому ціна істотно нижча, заявив Четверухін.
За матеріалами:
Auto-Consulting
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас