Швейцарський суд відібрав у російського банкіра $ 368 млн - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Швейцарський суд відібрав у російського банкіра $ 368 млн - ЗМІ

Кримінал
1871
“До його звільнення з поста голови “Банку Москви” в квітні 2011 року Андрій Бородін був одним з наймогутніших банкірів Росії. Проти нього було відкрито кримінальну справу через підозри в шахрайстві і зловживанні повноваженнями. Бородін виїхав з Москви до Лондона і був оголошений в міжнародний розшук. З цією весни влада Великобританії надали йому політичний притулок, що захищає його від видачі до Росії”, – пише Tagesanzeiger.
15 травня Федеральний кримінальний суд Швейцарії ухвалив, що рішення про арешт швейцарських рахунків Бородіна не оскаржуватиме, продовжує автор. За даними РІА “Новости”, Федеральна прокуратура Швейцарії прийняла рішення про конфіскацію 368 млн доларів, імовірно отриманих незаконним шляхом, на підставі інформації, наданої відомством по боротьбі з відмиванням грошей. Бородін точно не отримає доступу до цих грошей, їх спробує повернути “Банк Москви”, повідомляє видання.
“Справу Бородіна було розпочато навесні 2011 року, після недружнього поглинання “Банку Москви” державним банком “ВТБ”. У ході аудиту були виявлені таємні рахунки, за допомогою яких Бородін нібито поповнював свої багатства. Крім того, кажуть, що велика частина кредитів, зазначених у звітності банку, була “гнилою”: кредити видавалися російським фірмам і кіпрським підприємствам, що належали самому Бородіну або його довіреним особам”, – пише автор статті Вінченцо Каподіче. “Сам Бородін розглядає себе як жертву політичної інтриги, проведеної російським керівництвом”, – наголошується в статті.
За матеріалами:
Inopressa
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас