Мобільний трафік в Уанеті за рік зріс в 2 рази — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мобільний трафік в Уанеті за рік зріс в 2 рази

Технології&Авто
344
Частка перегляду сайтів з мобільних пристроїв в Уанеті в квітня 2013 року склала близько 3,18%. Це хороше зростання в порівнянні з квітнем 2012 року (1,55%), за даними дослідження Gemius.
Але якщо порівнювати Україну з іншими країнами Центральної та Східної Європи, це досить маленький показник. Так, наприклад, середній показник по цьому регіону – 6,6%, Данія, яка також була включена в дослідження, демонструє 31% мобільного трафіку. Найбільше річне зростання у регіоні зафіксовано у Словаччині та Чехії – в порівнянні з квітнем 2012 року понад 200%.
Мобільний трафік в Уанеті за рік зріс в 2 рази
X – частка (%) переглядів сторінок з мобільних пристроїв в інтернет-трафіку (квітень 2012 р.)
Y – частка (%) переглядів сторінок з мобільних пристроїв в інтернет-трафіку (квітень 2013 р.)
Дані взяті з rankingcee.com, веб-сайту, заснованого на результатах вимірювання інтернет-трафіку Gemius. Дані являють собою співвідношення кількості трафіку, що генерується з комп’ютерів (стаціонарні комп’ютери, ноутбуки і т.д.) до трафіку, отриманого з інших пристроїв (мобільні телефони, планшети, телевізори і т.д.).
Зазначимо, що за останніми дослідженнями ринку телеком-техніки, близько 10% українців є власниками смартфонів. І в порівнянні з даними 2010 року, кількість користувачів смартфонів збільшилася в 5 разів. Українські найбільші мобільні оператори одностайно вважають, що мобільний інтернет в Україні не розвиватиметься, поки держава не видасть їм ліцензії на 3G-зв’язок.
Водночас, дослідники з GfK відзначають зростання інтересу користувачів до покупок з мобільного телефону і вважають, що сегмент mobile сьогодні дуже невигідно ігнорувати як маркетологам, так і гравцям ринку електронної комерції.
За матеріалами:
Ain.Ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас