В німецькій мові зникло найдовше слово - з 63 букв — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В німецькій мові зникло найдовше слово - з 63 букв

Світ
11699
Зміни в законодавстві однієї з федеральних земель Німеччини позбавили німецьку мову слова з 63 літер, яке вважалося найдовшим в цій мові, повідомляє Spiegel Online.
Минулого тижня парламент землі Мекленбург – Передня Померанія прийняв рішення про скасування місцевого “Закону про передачу зобов’язань контролю над маркуванням яловичини”, назва якого – Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz – офіційно вважалося найдовшим німецьким словом.
Закон з незвичайною назвою був прийнятий в Мекленбурзі в 1999 році з метою запобігання поширення коров’ячого сказу. Як повідомила Spiegel представник земельного міністерства сільського господарства, необхідність у законі відпала після недавнього пропозиції влади Євросоюзу не проводити на бойнях аналізи м’яса здорових корів на наявність зараження. Як зазначає німецьке видання, з відміною закону його назва перестане фігурувати в законодавстві, і тому вже не зможе вважатися існуючою у мові.
Незважаючи на те, що слово з 63 букв офіційно визнавалося лінгвістами, в тлумачні словники воно так і не увійшло. За словами представника видавництва Duden, яке випускає найбільш авторитетний словник німецької мови, для внесення слова в словник потрібна певна частота його вживання. В даний час найдовшим у словнику Duden є слово з 36 букв – Kraftfahrzeug-Haftpflichtversicherung, що перекладається як “обов’язкове страхування відповідальності власників транспортних засобів”.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас