ЗМІ: Facebook, Microsoft і Google відмовляються шпигувати за користувачами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ: Facebook, Microsoft і Google відмовляються шпигувати за користувачами

Світ
1003
The Guardian, The Times, Microsoft, Twitter, Google, Facebook і Yahoo відправили лист міністру внутрішніх справ Великобританії Терезі Мей. Компанії протестують проти плану уряду про дозвіл поліції відстежувати електронну пошту, соцмережі та історію пошуку користувачів.
За словами Терези Мей, подібні заходи необхідні для боротьби з тероризмом. Однією з причин появи законопроекту є вбивство солдата в Вуличі що сталося минулого тижня.
Відповідно до законопроекту, влада Великобританії відстежуватиме листи громадян країни, їхнє листування в соцмережах, в тому числі в Skype.
«Британське суспільство чекає, щоб ми, політики, встановили баланс між демократією, свободою і ліберальними традиціями і безпекою, яка їм необхідна», – зазначив представник прем’єр-міністра.
У листі представники протестуючих компаній попереджають, що така ініціатива відкриває двері в «хаотичний світ», в якому уряд намагається нав’язати свої правила компаніям. Однак уряд вважає, що тільки таким чином стане можливо допомогти спецагентам з MI5 запобігати терактам і злочини.
22 травня в Вуличі двоє ісламістів убили британського військовослужбовця Лі Рігбі. Після вбивства вони вимагали від перехожих знімати їх на камери мобільних телефонів.
За матеріалами:
Газета.Ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас