У Microsoft розповіли, якою буде довгоочікувана операційна система Windows 8.1 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Microsoft розповіли, якою буде довгоочікувана операційна система Windows 8.1

Технології&Авто
1325
Корпорація Microsoft розповіла про основні зміни, що чекають користувачів операційної системи Windows 8 після виходу цієї осені першого комплексного оновлення Windows 8.1.
Так, в Windows 8.1 з’явиться набагато більше можливостей, що дозволяють користувачам персоналізувати свої комп’ютери. Одним з нововведень стане функція слайд-шоу для екрану блокування, що дозволяє демонструвати різні зображення і фотографії. Причому файли можуть завантажуватися як з локального накопичувача, так і з мережевого сховища SkyDrive. Використовувати вбудовану камеру можна буде прямо з екрану блокування, не входячи в систему.
Windows 8.1 запропонує більше колірних схем і заставок для екрану Пуск. Повідомляється, що Microsoft поверне кнопку Пуск, однак при її натисканні буде відображатися не класичне меню, а однойменний екран.
У Windows 8.1 спроститься робота з плитками. Користувач зможе виконувати дії над групами додатків; для доступу до списку всіх встановлених програм досить провести по тачскріну знизу вгору. Додасться можливість сортувати додатки за іменем, датою встановлення, частотою використання і категорією.
У Microsoft розповіли, якою буде довгоочікувана операційна система Windows 8.1
Пошуковий інструмент в Windows 8.1 об’єднає результати з різних джерел, включаючи Інтернет, додатки, локальні файли і сховище SkyDrive. Зроблено це для того, щоб надати за запитом користувача найкращу відповідь.
У Windows 8.1 оновляться вбудовані додатки, отримавши розширений і поліпшений функціонал. Наприклад, програма для роботи з фотографіями приросте новими інструментами редагування, а новий музичний додаток спростить взаємодію з аудіоколекцією.
Операційна система полегшить роботу відразу з декількома додатками. Користувач зможе змінювати розмір вікон програм на свій розсуд і ділити екран між двома додатками.
Вдосконалений магазин Windows Store в Windows 8.1 буде відображати більше інформації, включаючи нові релізи і список трьох кращих безкоштовних програм. Оновлення будуть інсталюватися автоматично у фоновому режимі.
У Windows 8.1 користувачі зможуть зберігати файли безпосередньо в SkyDrive, що дозволить отримувати доступ до їх останній версій в будь-якому місці і з будь-якого пристрою. Працювати з файлами можна без підключення до Інтернету.
У Microsoft розповіли, якою буде довгоочікувана операційна система Windows 8.1
Оновлена операційна система спростить зміну налаштувань комп’ютера. Через відповідне меню ви зможете змінити роздільну здатність екрана, встановити потрібні параметри живлення, переглянути інформацію про систему, отримати доступ до Windows Update тощо. Відкривати панель управління при цьому не доведеться.
У Windows 8.1 буде вбудований новий браузер – Internet Explorer 11 (IE11). Він отримає подальшу оптимізацію під сенсорні дисплеї і деякі інші зміни, націлені на підвищення комфорту роботи. Крім того, оглядач буде швидше завантажувати веб-сторінки.
Попередня версія операційної системи Windows 8.1 буде доступна для завантаження 26 червня.
Нещодавно повідомлялося, що Microsoft представила дві бездротові комп’ютерні мишки: Sculpt Mobile Mouse і Sculpt Comfort Mouse. Особливість пристроїв – наявність на корпусі клавіші з логотипом Windows.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас