Сотням тисяч британців бракує коштів на їжу


Сотням тисяч британців бракує коштів на їжу

У Великобританії число голодуючих і нужденних мешканців, які звернулися за допомогою в “харчовий банк” країни, перевищило 500 тис. осіб.

Як повідомляє газета Independent з посиланням на спільну доповідь громадських організацій Oxfam і Church Action on Poverty, цей показник збільшився торік, принаймні, в три рази в порівнянні з попередніми роками і, за деякими оцінками, продовжить рости.

Нагадаємо, що так званий “харчовий банк” займається збором продуктів від виробників і постачальників і передає їх нужденним.

“Жахлива реальність в тому, що сотні тисяч людей у Великобританії звертаються за продовольчою допомогою. Скорочення соціальної підтримки зайшло занадто далеко і призвело до бідності, поневірянь та голоду у великих масштабах. Неприпустимо, щоб таке відбувалося в країні, що займає сьоме місце у світі по добробуту”, – заявив глава Oxfam Марк Голдрінг.

Згідно з даними провідних благодійних організацій, у Великобританії через економічний спад, а також скорочення зарплат і соцдопомоги значно зросла кількість сімей, яким доводиться звертатися за допомогою, щоб прогодувати себе.

На їхню думку, продовольча криза викликана підвищенням цін на продукти харчування і паливо. Так, за останні 5 років ціни на базові продукти харчування підвищилися на 35%, а на опалення – на 63%, при цьому доходи деяких людей не збільшилися зовсім.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua