95% IT-шників пишаються своєю професією - дослідження — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

95% IT-шників пишаються своєю професією - дослідження

Особисті фінанси
2494
95% працівників сфери інформаційних технологій пишаються своєю професією. Відповідні результати дослідження оприлюднені компанією TEKsystems, що спеціалізується на підборі IT-кадрів.
Разом з цим 66% опитаних працівників IT-сфери задоволені як своєю професією в цілому, так і поточними посадовими обов’язками. 29% пишаються своїм вибором, але незадоволені своєю поточною роллю та обов’язками.
81% фахівців вибрали б ту ж професію, якби повернулися в минуле, і стільки ж опитаних готові порекомендувати кар’єру в IT майбутнім випускникам.
Нагадаємо, нинішнє державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів у сфері інформаційних технологій збільшили вдвічі порівняно з минулим роком.
Нагадаємо, за словами експертів, для ефективного функціонування галузі інформаційних технологій необхідно розробити умови для створення в IТ-сфері конкурентного середовища з прозорими і зрозумілими правилами гри для всіх учасників процесу.
“Сьогодні велика кількість українських фахівців працює на іноземні компанії, але я впевнений, що у нас є потенціал для створення власного програмного продукту. Потрібно розробити умови для створення в IТ-сфері конкурентного середовища з прозорими і зрозумілими правилами гри для всіх учасників процесу. Крім того, необхідно розробити чіткі гарантії захисту прав інвесторів – українських і іноземних. Розвинені світові IТ-компанії отримують близько 10 15 млрд доларів прибутку на рік. При мінімізації податків, стимулювати розвиток галузі, IТ-індустрія може стати вагомою частиною наповнення казни і економічного розвитку нашої держави”, – сказав голова парламентського комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас