Google буде випускати інтелектуальний смартфон MotoX — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google буде випускати інтелектуальний смартфон MotoX

Технології&Авто
643
Google має намір випустити смартфон, який запропонує користувачам новий набір софта і великий ступінь інтелектуальності при роботі в мережі. Випущено пристрій буде під брендом Motorola і виробляти його буде дочірня компанія Motorola Mobility.
Новий гаджет отримає назву MotoX і буде повністю вироблятися в США. У Google говорять, що новинка хоча і буде дорожчою у виробництві, ніж моделі, що збираються в Китаї, Google планує заощадити на логістиці. Крім того, компанія обіцяє, що MotoX буде продаватися з низьким рівнем маржі, а це контрастує з політикою Apple. Денніс Вудсайд, керівник Motorola Mobility, в рамках конференції D11 в Каліфорнії розповів, що новий телефон випускається спільними зусиллями компаній Google і Motorola.
Сам Вудсайд очолив Motorola незабаром після того, як Google закрила операцію з купівлі цієї компанії в кінці 2011 року. Він повідомив, що MotoX буде належати до флагманських апаратів і змагатися не тільки з iPhone, але і з Galaxy S4 і HTC One. За словами Вудсайда, новий апарат «буде в курсі того, що відбувається навколо нього», крім цього виробник запевняє, що апарат зможе взаємодіяти з більшою кількістю пристроїв, ніж існуючі пристрої. «Смартфон може заздалегідь здогадуватися про потреби користувача», – говорить він.
Усередині смартфона будуть розташовані сенсори (гіроскоп і акселерометр), які від початку будуть ввімкнені і постійно стежитимуть за апаратом, тому сам смартфон буде розуміти, чи перебуває він в кишені, лежить на столі або лежить в машині, яка їде на швидкості 100 км/год. На підставі цього телефон буде пропонувати запустити ті чи інші програми. У Motorola обіцяють, що їхній апарат буде дешевшим від iPhone 5 і дозволить масовому користувачеві долучитися до функціоналу, який зараз присутній здебільшого в смартфонах верхньої цінової категорії.
Вудсайд говорить, що велика частина смартфонів верхньої цінової категорії продається з маржею 50% і вище, проте у MotoX буде інша стратегія продажів. Зрештою апарат повинен буде спровокувати й інших виробників опустити планку цін. Голова компанії говорить, що сам по собі апарат буде збиратися в американському Техасі, однак приблизно 70% його компонентів будуть поставлятися з Азії.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас