ЗМІ назвали найбільш некомфортний для життя район Києва — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ назвали найбільш некомфортний для життя район Києва

Особисті фінанси
8934
У рейтингу районів Києва, складеному газетою Сегодня, Голосіївський район посів останнє місце.
Основні показники району середні або нижче середнього рівня, однак він все ж став лідером по дешевизні продуктів. На його території також досить велика кількість дитячих садків, зазначає джерело.
З недоліків району відзначається невелика кількість ЖЕКів та обслуговуючих підприємств, а також поліклінік. Крім того, Голосіївський район є найбільшим за площею в столиці – його розмір становить 156 квадратних кілометрів, проте має тільки чотири паркові зони.
ЖЕКів у Голосіївському районі всього десять, а кількість поліклінік досягає п’яти.
За такими критеріями рейтингу, як кількість шкіл, двірників і продуктових ринків, Голосіївський район не є лідером, але й не займає останні позиції.
Рівень злочинності району також не можна назвати високим порівняно з кількістю скоєних злочинів в інших районах міста. За даними Головного управління МВС у місті Києві, в Голосіївському районі за минулий рік було скоєно 2294 злочини, в числі яких крадіжки, розбійні напади та вбивства.
Тим часом, ціни на нерухомість в Голосіївському районі залишаються одними з найвищих. Згідно з даними агентства нерухомості Благовіст середня вартість 2-кімнатної квартири становить $159700.
Нагадаємо, в січні минулого року Київрада ухвалила рішення про передачу в постійне користування національному парку Голосіївський 1 888,18 га землі.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас