Google запустить бездротовий інтернет в Африці, доступ отримають близько мільярда людей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google запустить бездротовий інтернет в Африці, доступ отримають близько мільярда людей

Світ
544
Google розгортає велике зведення інфраструктури для бездротових мереж в Африці і Південній Азії. У результаті близько мільярда людей зможуть отримати доступ до мережі.
Зростання рівня проникнення інтернет-мереж в Африці називають однією з головних умов для стабільного зростання економіки регіону. Тим не менше, не всі країни можуть почати подібні реформи самостійно.
Відзначається, що специфіка географічних умов перетворює організацію і без того дорогої інфраструктури на непосильне завдання для влади. Більше того, законодавство деяких держав перешкоджає їм у реалізації власних проектів у цій сфері.
На даний момент Google знаходиться в переговорах з урядами африканських держав від ПАР до Кенії з метою отримати дозвіл на спорудження міжнаціональних мереж за умови гарантії повного фінансування з боку американської корпорації.
Натомість IT-гігант претендує на доступ до частот, які зарезервовані під телеканали і здатні проходити крізь будинки і передавати сигнал на значній площі.
Додамо, що Google останнім часом проявляє жвавий інтерес до інтернет-інфраструктури. Нагадаємо, що нещодавно в США була запущена оптоволоконна мережа Fiber. У рамках цього проекту інтернет-гігант надає користувачам можливість підключитися до мережі на захмарній швидкості 1 гігабіт на секунду.
Зазначимо, що в підсумку чим більше людей підключені до інтернету, тим більше число користувачів отримує сам пошуковик Google і супутні послуги.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас