Вулична злочинність відлякує туристів з Парижа — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вулична злочинність відлякує туристів з Парижа

Світ
1015
Вулиці Парижа набувають репутації небезпечних для туристів, і це загрожує як туризму, так і бізнесу.
Так, представники відомих французьких брендів люкс-класу вже звернулися до влади з проханням звернути увагу на атмосферу насильства у французькій столиці. Компанії, серед яких Chanel і Dior, вважають, що така ситуація може знизити потік заможних туристів до міста.
Видання додає, що кілька нещодавніх інцидентів, включаючи грабежі, крадіжки, а також насильство на вулицях, сильно зіпсували образ Парижа – найбільш відвідуваного туристами міста в світі.
Варто підкреслити, що французькі виробники товарів класу “люкс” значну частку своїх доходів отримують від туристів, особливо від забезпечених мандрівників з Китаю.
Як зазначає The Local, при цьому китайське посольство нещодавно виступило з попередженням для співгромадян про збільшення злочинів проти багатих туристів, які стають основною метою грабіжників і злодіїв.
Видання також констатує, що імідж Парижа був зіпсований нещодавніми заворушеннями на вулицях, які влаштували футбольні фанати під час святкування першої за останні 19 років перемоги команди на чемпіонаті країни Парі Сен-Жермен.
Як повідомлялося, 12 травня фанати зібралися біля Ейфелевої вежі, де запалювали димові шашки, били скло в барах і ресторанах, а також побили кількох туристів. Свій протест проти злочинності та насильства в Парижі висловили й працівники Лувру, які раніше цієї весни влаштували страйк, закривши музей для відвідувань на один день. Вони нарікали на різке зростання числа кишенькових злодіїв, які “працюють” у Луврі.
Нагадаємо, що Париж опинився серед європейських міст-лідерів за кількістю грошей, витрачених в середньому туристами за один візит.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас