Середні ціни на квартири на вторинному ринку житла в Україні за три місяці знизилися на 20% - експерти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Середні ціни на квартири на вторинному ринку житла в Україні за три місяці знизилися на 20% - експерти

Нерухомість
7396
Середні ціни на квартири на вторинному ринку житла в Україні за три місяці знизилися на 20%, повідомляє портал безкоштовних оголошень Slando.
За даними порталу, з лютого по травень 2013 р. середньостатистичні ціни на однокімнатні квартири знизилися до 37,1 тис. дол з 46,5 тис. дол, а на двокімнатні – до 58,8 тис. дол з 74 тис. дол. Вартість «трійок» з лютого по травень впала до 90,6 тис. дол з 109 тис. дол.
«Просідання середніх цін відбулося через здешевлення квартир у Київській та Одеській областях. Саме тут зосереджена майже половина всіх пропозицій про продаж нерухомості в Україні, а також найвищі ціни на квартири. Крім того, істотно знизилися розцінки і на апартаменти в Полтавській, Харківській та Хмельницькій областях. А от в інших регіонах зниження якщо і сталося, то не настільки значне», – йдеться в повідомленні Slando.
При цьому аналітики сайту відзначають, що високі ціни на квартири в Україні спостерігаються тільки у великих містах, а вартість житла в невеликих населених пунктах далеко від мегаполісів значно нижча.
«Наприклад, в смт Чкаловське Харківської області за 8 тис. дол можна стати власником однокімнатної квартири в хорошому стані площею 39 кв. м. І таких пропозицій по країні тисячі. Крім того, на сході України безліч квартир продається менш ніж за 5 тис. дол, але розташовані вони здебільшого в депресивних районах», – додають експерти порталу.
Як повідомлялося, за даними Асоціації фахівців нерухомості України, значних коливань цін на нерухомість у першому кварталі 2013 року в Україні не відбулося.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас