Попит на нерухомість у Британії штовхає ціни вгору рекордними темпами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Попит на нерухомість у Британії штовхає ціни вгору рекордними темпами

Нерухомість
397
Ціни на житлову нерухомість у Великобританії в травні виросли рекордними за шість місяців темпами за шість років, свідчать дані Hometrack.
Результатом такого різкого зростання стали зростання попиту низького обсягу виставлених на продаж об’єктів нерухомості.
Ціни в Англії і в Уельсі виросли за звітний місяць на 0,4%, що також є найкращим результатом з травня 2007 року. Ціни на нерухомість в столиці Англії виросли в травні на 0,9%, попит зріс на 15% за останні шість місяців, у той час як обсяг пропозиції на ринку скоротився на 0,6%.
“Ціни на житло продовжують зростати здебільшого за рахунок зростання вартості в Лондоні і на Південному заході країни. В інших районах умови на ринку нерухомості також поліпшуються, але більш скромними темпами”, – зазначив директор з досліджень Hometrack Річард Доннел.
За прогнозами Національного інституту економічних і соціальних досліджень, економіка Великобританії цього року буде зростати більш повільними темпами, ніж прогнозувалося раніше, і стагнація може зберігатися.
Інститут очікує, що економіка зросте на 0,7% в 2013 р. проти прогнозу 1,1% раніше. У 2014 р., як очікується, зростання складе 1,5%.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас