КНДР має намір відкрити гірськолижний курорт світового класу цієї зими — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

КНДР має намір відкрити гірськолижний курорт світового класу цієї зими

Світ
422
Лідер КНДР Кім Чен Ин відвідав перший гірськолижний туристичний комплекс, що зводиться військовими будівельниками на сході країни, і розпорядився прискорити будівництво для того, щоб відкриття курорту відбулося вже взимку поточного року, йдеться в повідомленні Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК).
За даними агентства, природне плато, на якому розташується новий гірськолижний туристичний комплекс площею кілька сотень тисяч квадратних метрів, знаходиться на висоті 1,3 кілометра над рівнем моря. Загальна протяжність всіх трас складе близько 110 кілометрів, а їх ширина буде варіюватися від 40 до 120 метрів.
Згідно з попередніми планами будівництва, на території комплексу також розмістяться готель, вертолітний майданчик, пункт прокату лижного інвентарю і канатна дорога.
Під час відвідування об’єкта Кім Чен Ин високо оцінив виконану будівельниками роботу і закликав підготувати комплекс до відкриття наступної зими. Він також розпорядився спроектувати і побудувати на об’єкті належну дренажну систему, а також озеленити територію. Крім цього, лідер КНДР заявив про необхідність налагодити в країні виробництво лиж і супутнього спорядження.
Останнім часом розвиток зимових видів спорту в КНДР отримав значну підтримку з боку уряду. Зокрема, північнокорейське керівництво не раз підкреслювало значимість створення особливого стилю для фігуристів з Північної Кореї для участі в міжнародних змаганнях.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас