Cпівробітниця банку отримала 3 роки за крадіжку грошей у пенсіонерів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Cпівробітниця банку отримала 3 роки за крадіжку грошей у пенсіонерів

Кримінал
347
Працівниця столичного банку, яка привласнила кошти пенсіонерів, засуджена до 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки.
Про це повідомили в прес-службі прокуратури Дніпровського району міста Києва. Повідомляється, що прокуратура Дніпровського району Києва підтримала державне обвинувачення у судовому розгляді у справі щодо посадової особи одного зі столичних відділень філії банку, яка незаконно знімала кошти з рахунків вкладників-пенсіонерів.
Встановлено, що протягом листопада 2012 року – січня 2013 р. завідувачка територіальним відділенням філії банку, маючи доступ до банківської програми, підробила заяви на видачу готівки від імені вкладників-пенсіонерів.
Надалі зловмисниця на підставі підроблених заяв отримала з каси банку 61 тис. грн. Відносно посадової особи фінустанови було відкрито кримінальне провадження за ч. 1, 3, ст. 191 Кримінального кодексу України «Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні» та ч. 1, 3 ст. 200 ККУ «Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнання для їх виготовлення».
Вироком Дніпровського районного суду працівниця банку визнана винною і засуджена до 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки. Крім того, суд позбавив засуджену права обіймати посади, пов’язані з повною матеріальною відповідальністю, терміном на 2 роки і зобов’язав її виплатити 61 тис. грн банку, який до цього відшкодував потерпілим всі завдані збитки.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас