Мільйони італійців впадають у злидні через рецесію - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мільйони італійців впадають у злидні через рецесію - ЗМІ

Світ
4667
Мільйони італійців не можуть дозволити собі належним чином опалювати будинки і їсти м’ясо, оскільки країна зломлена рецесією і небувалим безробіттям.
Згідно зі звітом інституту національної статистики ISTAT, кількість людей, які перебувають у тяжких матеріальних умовах, подвоїлося за останні два роки до 8,6 млн, або 14% населення.
Дані дослідження підкреслили масштаб виклику, що стоїть перед новим коаліційним урядом Енріко Летта, які обіцяли стимулювати зростання економіки і знизити рівень безробіття серед молоді, що знаходиться на позначці майже в 40%.
Рецесія, що триває вже майже два роки, стала важким тягарем для простих італійців, і вони все сильніше затягують пояси, йдеться в щорічному звіті ISTAT.
В Італії найбільше серед європейських країн число молодих людей, які не навчаються і не працюють – 23,9 відсотка, свідчать дані дослідження. На зубожілому півдні країни кожен третій італієць від 15 до 29 років потрапив у цю категорію.
Як нагадує Reuters, сім’ї, що відповідають більше чотирьох з дев’яти індикаторів бідності, вважаються сім’ями з важким матеріальним становищем. Вони не здатні належним чином опалювати будинки, що торкнулося кожного п’ятого у 2012 році, – удвічі більше, ніж у 2010 році.
Відсоток людей в сім’ях, не здатних дозволити собі купувати білкові продукти, такі як м’ясо, кожні два дні, зросло до 16,6% в 2012 році з 12,4% у попередньому році і 6,7% в 2010 році.
Понад 50% жителів не мали можливості дозволити собі тиждень відпустки за межами власного дому в минулому році, при цьому на півдні країни даний показник дійшов до 69%.
Близько 14,9 мільйона осіб – чверть 61-мільйонного населення Італії – живуть у сім’ях, що відповідають трьом або більше індикаторам бідності ISTAT.
Згідно зі статистикою, тільки 57,6% молодих людей, які отримали освіту в останні три роки, мають роботу, що набагато менше середньої позначки в Європі на рівні 77,2%.
Традиційно високий рівень заощаджень в Італії поступово скоротився і тепер знаходиться на набагато нижчому рівні в порівнянні з Францією і Німеччиною, при цьому ситуація різко погіршується на півдні країни, йдеться в звіті.
Раніше Корреспондент.biz писав, що криза змушує іспанців перебиратися в мобільні будинки.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас