Білорус повернув банку зайві 20 тисяч доларів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Білорус повернув банку зайві 20 тисяч доларів

Світ
1091
У Мінську з’явився чоловік, якому раніше в обмінному пункті видали зайві 20 тисяч доларів. Чоловік сам зв’язався з банком і повернув зазначену суму.
Зайві гроші, як повідомлялося раніше, мінчанину видали в обмінному пункті на ринку Ждановичі (як уточнює «Єврорадіо», інцидент стався в одному з обмінних пунктів «Євробанку»). Клієнт підійшов до віконця і попросив обміняти на білоруські рублі 2300 доларів (за офіційним курсом це приблизно 20 мільйонів білоруських рублів). Однак касирка помилилася і видала йому суму, еквівалентну 23 тисячам доларів. Чоловік взяв гроші і пішов.
«Наша співробітниця досі не розуміє, як це сталося, – розповідав пізніше співробітник банку. – Діло було в суботу, 18 травня, робочий день закінчувався, і, мабуть, дівчина втомилася ».
Пошуками клієнта зайнялася міліція. Вона опублікувала його фотографії, отримані з камери відеоспостереження.
Касирка при цьому була тимчасово усунена від роботи. У разі, якби клієнта не знайшли (або якби він відмовився повертати гроші), покривати нестачу їй би довелося особисто (відповідно до інструкції Нацбанку, як зазначає TUT.BY, касир несе повну матеріальну відповідальність за нестачу грошей). КП при цьому вважає, що притягнути до кримінальної відповідальності чоловіка – якби він не повернув зайві гроші – було б «нереально».
Клієнт об’явився ввечері у вівторок, 21 травня. За його словами, отримані при обміні гроші він поклав у портфель, не перераховуючи. «Сказав, що на кілька днів виїжджав з Мінська за місто, весь це час в портфель не заглядав, а коли відкрив, то побачив: сталася біда, – розповіли в банку. – Тут же йому почали телефонувати друзі, знайомі, повідомляти, що його фотографії облетіли весь інтернет. Клієнт вирішив – це його громадянський обов’язок прийти і все повернути».
Чи залишиться касирка, яка допустила помилку, працювати в банку, найближчим часом вирішить її керівництво.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас