В Україні збудують 6 платних доріг - вартість проїзду буде від 30 коп до 1 грн


В Україні збудують 6 платних доріг - вартість проїзду буде від 30 коп до 1 грн

Державне агентство автомобільних доріг України готує концесійні проекти з будівництва платних доріг. Про це повідомив під час прес-конференції голова відомства Євген Прусенко.

«Державною програмою активізації економіки на 2013-2014 рр. передбачена підготовка конкурсної документації та проведення концесійних конкурсів по шести об’єктах. Я впевнений, що все це ми зможемо реалізувати», – повідомив він.

За словами Прусенка, йдеться про Велику Окружну дорогу навколо Києва, дороги Рівне-Броди-Львів-Краковець, Харків-Щербаківка, Одеса-Рені, Ульянівка-Миколаїв-Херсон-Крим і Новомосковськ-Крим. Прусенко зазначив, що ці проекти будуть готові не пізніше ніж через рік і запущені тільки у випадку, якщо це буде економічно доцільно.

«Платні дороги будуть будуватися поруч з альтернативними безкоштовними. Ціна може скласти в рамках 30 копійок за кілометр для легкового автомобіля і до 1 грн – для вантажного», – повідомив він.

Голова «Укравтодору» підкреслив, що, за попереднім аналізом, проекти потрібно запускати обов’язково. «Так, це буде в перший час навантаження на державний бюджет, однак ми і так залучаємо кредити, не маючи можливості їх виплачувати», – резюмував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua