Названо найоптимістичніші на думку співробітників світові IT-компанії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названо найоптимістичніші на думку співробітників світові IT-компанії

Світ
782
Ресурс Glassdoor, що спеціалізується на питаннях кар’єри, провів опитування серед співробітників найбільших IT-компаній і з’ясував, що вони думають про майбутнє компаній і фірм, в яких вони працюють.
Як стало відомо, результати показують здебільшого негативні прогнози: серед 250 тис. компаній, що брали участь у дослідженні, лише 38% позитивно налаштовані.
Вершину списку очолює Google, де 86% співробітників упевнені в тому, що компанія буде успішно працювати на високотехнологічному ринку.
Крім Google, в компанії Amazon більшість співробітників також дивляться в майбутнє досить оптимістично. Варто зауважити, що у Amazon відсоток оптимістів становить 69% проти 8%, налаштованих негативно.
Підкреслимо, що в трійку лідерів потрапила компанія Qualcomm, де 76% співробітників вважають, що бізнес компанії буде зростати. Інша частина штату компанії вибрала нейтральну позицію щодо прогнозів про майбутнє.
Серед решти IT-гігантів відсоток впевнених у стабільному зростанні роботодавця склав:
Apple – 59%, Huawei Technologies – 55%, Cisco – 49%, Oracle – 49%, IBM – 41%, Microsoft – 35%, HP – 32%, Intel – 31%, Best Buy – 25%, Dell – 22%.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас