Британські офшори будуть активніше надавати інформацію про податкових ухильників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Британські офшори будуть активніше надавати інформацію про податкових ухильників

Особисті фінанси
245
Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон закликав британські заморські території активніше ділитися інформацією про податкових ухильників. Ініціатива Камерона пов’язана з тим, що його країна є головою “Великої вісімки”, а на 17-18 червня 2013 р. заплановано саміт групи.
Прем’єр звернувся з проханням до голів заморських територій підписати Багатосторонню конвенцію з взаємодопомоги, спрямовану проти відмивання грошей та приховування доходів, яку розробила Рада Європи та Міжнародна організація з економічного співробітництва і розвитку.
“Залишився лише місяць, так що нам потрібно привести справи до ладу. Я поважаю ваше право встановлювати низькі податки. Але вони економічно доцільні тільки в тому випадку, якщо їх хтось платить. Нам потрібно знати, хто насправді є власниками зареєстрованих у вас компаній”, – йдеться у листі британського прем’єра до голів заморських територій.
Серед одержувачів листа – голови Бермудських островів, Британських Віргінських островів, Кайманових островів, Гібралтару, Джерсі, Гернсі, острова Мен, Монтсеррата та інших податкових гаваней.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас