2777
Вертолітний посадковий майданчик у Кремлі виявився в 6 разів дешевшим від збудованого у Києві
 — Казна та Політика
Будівництво вертолітного майданчика на території московського Кремля обійшлося майже в 200 млн рублів, або близько 6 млн доларів за нинішнім курсом.
Такі дані оприлюднив керівник справами президента Володимир Кожин.
“Всього на всі етапи будівництва майданчика, включаючи дослідження, моделювання, озеленення, було витрачено близько 200 мільйонів рублів. При цьому в іншу частину Тайнінського саду було пересаджено 18 дерев та 8 чагарників, висаджено 54 нові ялинки і туї, а також змонтований комплекс сучасного метеорологічного і навігаційного обладнання”, – зазначив він.
Зазначимо, що вартість київського вертодрому, побудованого біля Верховної Ради, склала 290 млн грн, або понад 36 млн доларів.
Нагадаємо, вертолітний майданчик у Києві було відкрито 6 червня 2012 року на Парковій дорозі. Вертодром розрахований на прийом важких вертольотів вагою до 13 тонн, сертифікованих за категорією А, зокрема, Мі-8, які експлуатуються Міністерством надзвичайних ситуацій.
За матеріалами: lb.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Місцеві бюджети отримали понад 230 млн грн туристичного збору
Польська система оподаткування ФОПів в Україні не передбачає збільшення податків — Гетманцев
Державний борг України перевищив 8 трлн грн
Україна залучила $177 млн від Світового банку: куди спрямують кошти
Кабмін уточнив, хто отримає компенсацію за відпустку загиблого військовослужбовця
Скільки людей нині в Україні: експерт озвучила цифри
