Google анонсував соціальні додатки для своїх кібер-окулярів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google анонсував соціальні додатки для своїх кібер-окулярів

Технології&Авто
294
Google анонсувала випуск додатків для окулярів доповненої реальності Glass. Всі найбільші соціальні сервіси вже підготували перші версії додатків для гаджетів
CNN
Додаток від CNN здатний відсилати відео на екран Glass, відеоролики будуть з’являтися у вигляді стрічки новин. Додаток може повідомити користувачеві, якщо надійшли якісь термінові важливі новини, при цьому власник сам може вказати категорію новин, події з якої його цікавлять. Налаштування показу передбачає зазначення конкретного часу, коли користувачеві приходять апдейти з сайту CNN.
TWITTER
Twitter запропонував софт, що дозволяє як передавати стрічки повідомлень на екран окулярів, так і впровадив можливості для публікації. Зокрема, мова йде про створення фото за допомогою камери Glass і потім, по команді користувача, картинка відправляється в Twitter.
EVERNOTE
Evernote і на цій платформі дотримується своєї головної мети – бути зручним засобом для особистих нотаток і записок. Хоча, втім, через додаток користувач може “розшарити” потрібні нотатки. Весь контент форматується в текст і виводиться у вигляді коротких повідомлень-посилань.
FACEBOOK
Facebook за фактом перетворилася на сервіс для обміну фото, даючи можливість користувачам постити фото відразу в “Хроніку”, а потім до них можна додати підписи за допомогою голосового введення. Картинки можуть бути відразу ж видалені, у разі якщо опубліковані помилково, а також на контент можна встановити обмеження, а саме задати категорії контактів, які матимуть доступ до повідомлення .
ELLE
Elle відправляє на дисплей окулярів короткі рядки тексту з заголовками ключових матеріалів видання, щоб можна було охопити весь контент, не використовуючи прокрутку. Вподобані теми можна прикріплювати до “списку для читання” або попросити окуляри прочитати замітку вголос.
TUMBLR
Tumblr для Glass дозволяє отримувати апдейти з акаунта на сайті, частоту показу можна гнучко налаштувати під свої потреби. Додаток також дозволяє публікувати контент всіх мастей – фото, відео, текст.
Обсяг додатків для Google Glass до 2016 р. перевищить $6 млрд, передбачають аналітики IMS Research. Найбільшим розробником може стати Evernote, що розвиває програму-органайзер для роботи з текстовими документами. Але пристрої, що носяться, зможуть приносити реальний прибуток тільки при попиті з боку споживачів, попереджають експерти. Зараз розвитком додатків для пристроїв, що носяться, також займаються лише аматори, які побачать прибуток у довгостроковій перспективі.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас