Франція закликає якомога швидше створити уряд єврозони — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Франція закликає якомога швидше створити уряд єврозони

Світ
319
Франція хоче побачити створення уряду єврозони протягом двох років, для того щоб допомогти регіону вийти з економічного спаду. Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд.
“Цей економічний уряд буде обговорювати основні політичні та економічні рішення, які повинні бути схвалені державами-членами, гармонізацію податкової політики, почне боротьбу з податковим шахрайством”, – сказав Олланд на прес-конференції в Парижі.
Пропозиція Франції також передбачає глибоку фінансову інтеграцію між країнами єврозони зі спільним бюджетом і повноваженнями випуску облігацій.
Країни єврозони взяли на себе зобов’язання щодо забезпечення більш тісної координації бюджетної політики для виходу з боргової кризи. Вони також погодилися дати ЄЦБ можливість контролювати більшу частину банківського сектора єврозони. Цю роль регулятор почне виконувати з 2014 р.
Але перспективи глибшої інтеграції виглядають слабкими, принаймні в найближчій перспективі. Національні уряди не можуть домовитися щодо створення банківського союзу та інших ініціатив, а Німеччина взагалі навряд чи погодиться з будь-яким запропонованим нововведенням напередодні виборів, які повинні пройти у вересні.
Німеччина також виступає проти єдиних боргових зобов’язань єврозони. Крім цього, країни єврозони не прийшли до єдиної думки щодо введення податку на фінансові операції на початку цього року. Тільки 11 з 17 країн підтримали цю ідею.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас