У пошті Google з'явиться функція відправлення грошей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У пошті Google з'явиться функція відправлення грошей

Технології&Авто
597
Про нову функцію пошти Gmail керівники Google розповіли на конференції Google I/O у Сан-Франциско. Поруч зі стандартними кнопками Gmail, які дозволяють прикріпити до листа файли та документи Google Docs, з’явиться ще одна – із позначкою долара. При її натисканні відкривається інтерфейс платіжного сервісу Google Wallet. У ньому досить вказати суму переказу іншому користувачеві віртуального гаманця Google і натиснути на кнопку «Відправити».
Платіжний сервіс Google Wallet з’явився приблизно два роки тому. Спочатку задумувалося, що він буде працювати переважно у зв’язці з технологією безконтактних мобільних платежів Near Field Communications (NFC). Щоб оплатити покупки в магазинах або, наприклад, проїзд у громадському транспорті, власнику Android-смартфона з NFC-чипом досить прикласти смартфон до спеціального зчитувального пристрою, і з рахунку Google Wallet знімається потрібна сума. Google витратила чимало зусиль на те, щоб заручитися підтримкою виробників телефонів і операторів стільникових мереж в популяризації NFC. Але поки технологія не стала масовою.
Перший час можливість відправлення грошей по Gmail буде доступна тільки жителям США. Але з часом інтернет-гігант обіцяє розширити географію цього сервісу і додати в нього нові можливості. Наприклад, підтримка віртуального гаманця з’явиться і в додатку Gmail для мобільних пристроїв.
За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас