КНДР може мати до 200 мобільних пускових установок для балістичних ракет — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

КНДР може мати до 200 мобільних пускових установок для балістичних ракет

Світ
341
Північна Корея може мати до 200 мобільних пускових установок для балістичних ракет, вдвічі більше, ніж передбачалося раніше південнокорейськими спостерігачами, повідомляє інформаційне агентство Ренхап з посиланням на Корейський інститут оборонних досліджень.
За даними доповіді, представленої Пентагоном в Конгрес США, Північна Корея може мати, зокрема, сто установок для ракет малої дальності Скад, 50 ТПУ для ракет середньої дальності Нодон і 50 ТПУ для ракет середньої дальності Мусудан, повідомляє Корейський інститут оборонних досліджень.
Раніше військові і розвідувальні органи Південної Кореї говорили про те, що КНДР має не більше 94 мобільних пускових установок.
Співробітник Корейського інституту оборонних досліджень Кім Сон Гель прокоментував агентству Ренхап, що пускові установки “зосереджені в областях, здатних вдарити по південнокорейських і американських базах, дислокованих на півдні (півострова)”.
Як повідомлялося, 7 травня у КНДР зі стартового майданчика зникли два ракетні комплекси Мусудан. До цього протягом декількох останніх тижнів існували побоювання, що Північна Корея здійснить запуск ракет.
Нагадаємо, міністерство оборони Південної Кореї повідомляло, що КНДР може провести випробувальний пуск балістичної ракети до кінця липня.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас