КМДА розраховує створити до 60 тис. нових робочих місць завдяки інвестпроектам — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

КМДА розраховує створити до 60 тис. нових робочих місць завдяки інвестпроектам

Казна та Політика
207
Київська міська державна адміністрація розраховує створити до 60 тис. нових робочих місць в рамках реалізації інвестиційних проектів з будівництва ділового району «Київ-Сіті», будівництва метрополітену і створення інноваційного парку «Біонік Хілл».
Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час засідання Ради інвесторів.
«Сьогодні ми знаходимося на етапі старту деяких серйозних масштабних і одночасно дорогих проектів, у тому числі будівництва метрополітену, що призведе до створення мінімум 60 тис. нових робочих місць», – сказав Попов.
При цьому він звернув увагу, що проблем у реалізації інвестиційної політики в столиці немає.
«Я вважаю, ми сьогодні не маємо проблем у реалізації інвестиційної політики. Ми бачимо зелене світло в усіх напрямках, хочеться, щоб ми використовували цей шанс», – сказав Попов.
Під час засідання також зазначалося, що КМДА вже провела інвестиційні конкурси щодо забезпечення роботи мобільного зв’язку в метрополітені, з благоустрою переходів, із запуску єдиного електронного квитка.
Як повідомляв УНІАН, 19-20 квітня 2012 року на першому київському інноваційному форумі Kyiv City Open Doors був презентований проект створення інноваційного парку «Біонік Хілл». У жовтні 2012 року КМДА заявила про підготовку проектної документації для будівництва міжнародного ділового району «Київ-Сіті» на лівому березі столиці в районі Княжого Затону на території близько 50 га.
У січні минулого року голова КМДА Попов підписав розпорядження про включення проекту будівництва четвертої гілки київського метрополітену на Троєщину до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас