Найближчим часом на вторинному ринку житла може відбутися різкий обвал цін - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найближчим часом на вторинному ринку житла може відбутися різкий обвал цін - експерт

Нерухомість
8276
Платоспроможні українці частіше вибирають квартири на первинному ринку житла, в новобудовах. Про це сказав Президент Союзу фахівців з нерухомості України Олександр Рубанов.
О.Рубанов зазначив, що найближчим часом на вторинному ринку житла може відбутися різкий обвал цін.
“Я впевнений в тому, що це відбудеться, адже для цього сьогодні створені всі передумови. Зараз на ринок будуть масово виходити банківські портфелі із складової нерухомості, процес вже майже почався, і це буде створювати певний тиск на ціни. Ще один чинник – економічна ситуація в країні: люди, які мають можливість купити нерухомість, більше орієнтовані на первинний ринок житла, як правило, це квартири економ-класу”, – сказав О.Рубанов.
Нагадаємо, за словами експертів, найбільшим попитом серед українців зараз користуються нові 2-кімнатні квартири загальною площею 68-82 кв.м.
“Великим попитом традиційно користуються 1-кімнатні загальною площею 35-56 кв. м, 2-кімнатні площею 68-82 кв. м і 3-кімнатні – 90-105 кв м. Причому, як перші, так і другі, і треті продаються, приблизно, в однакових обсягах. Лідери продажів 2-кімнатні квартири. 1-кімнатні та 3-кімнатні незначно відстають від них – на 10-15 квартир за підсумками місяця”, – сказав начальник відділу продажів ХК “Київміськбуд” Сергій Локоть.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас