Бізнес-чуття: Сорос скоротив інвестиції у золото перед його обвалом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Бізнес-чуття: Сорос скоротив інвестиції у золото перед його обвалом

Банківські метали
1387
Інвестор-мільярдер Джордж Сорос приєднався до Northern Trust Corp. і BlackRock Inc. і скоротив свої інвестиції в золото, тоді як Джон Полсон, що втратив $165 млн в I кварталі, продовжує оптимістично оцінювати перспективи в дорогоцінний метал.
Soros Fund Management LLC скоротив інвестиції в SPDR Gold Trust, який є найбільшим фондом, на 12% до 530,9 тис. акцій станом на 31 березня порівняно з трьома місяцями раніше. Таким чином, фонд скоротив свої позиції перед обвалом цін у квітні.
При цьому фонди під управлінням Northern Trust і BlackRock скоротили свої позиції більш ніж удвічі. Paulson & Cо, найбільший інвестор в SPDR, зберіг свої позиції на незмінному рівні 2,18 млн акцій, а Schroder Investment Management Group купила 2,1 млн акцій фонду.
Багато інвесторів втратили віру в золото і зараз використовують більш ризиковані активи на тлі різкого зростання акцій і того факту, що безпрецедентні заходи зі стимулювання економіки з боку центральних банків не призвели до прискорення інфляції.
Аналітики, включаючи аналітиків Goldman Sachs, вважають, що тепер продажі можуть посилитися, і відзначають, що гроші, які пішли з ETF, вже не повернуться і, швидше за все, будуть спрямовані в акції.
Після сильного обвалу в квітні ціни на золото трохи відіграли падіння завдяки сильному попиту на злитки, монети та ювелірні вироби в Індії та Китаї. Станом на 10:10 мск вартість золота перебувала на рівні $1392,35 за тройську унцію.
У цьому році хедж-фонди скоротили свої позиції в золоті на 52%. При цьому інвестори вивели зі злитків станом на 13 травня рекордну суму $21,1 млрд, свідчать дані EPFR Global.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас