Amazon запустила свою віртуальну валюту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon запустила свою віртуальну валюту

Світ
605
Про плани випустити віртуальну валюту – Amazon Coins – найбільший американський інтернет-рітейлер Amazon розповів кілька місяців тому. Тепер ці гроші доступні користувачам магазину додатків Amazon Appstore для планшета Kindle Fire. За Amazon Coins можна купувати не тільки програми, а й контент для них, наприклад, нові рецепти для електронного кулінарного довідника iCookbook або пісні для музичної гри SongPop.
Поки Amazon Coins можуть користуватися тільки власники пристроїв Kindle Fire, що проживають в США: у момент запуску своїх віртуальних грошей Amazon перерахувала на акаунт кожного з них по 500 віртуальних монет в подарунок. Курс Amazon Coins до долара – 100 монет за $1. Охочі придбати партію з 5000 або 10 000 монет отримують знижку 10%.
За словами віце-президента Amazon з продажу додатків Майка Джорджа, ця валюта допоможе розробникам додатково заробити: вони зможуть, наприклад, створювати ігри, в яких користувач буде купувати за Amazon Coins нові рівні або персонажів.
У майбутньому, за заявою Amazon, її віртуальні гроші стануть доступними не тільки користувачам зі США. З часом розшириться і асортимент контенту, за який можна буде заплатити амазонівськими монетами.
За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас