Індійський мільярдер закликав Європу ввести мита на сталь з Китаю — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Індійський мільярдер закликав Європу ввести мита на сталь з Китаю

Світ
607
За інформацією Financial Times, індійський мільярдер Лакшмі Міттал, голова сталеливарного концерну ArcellorMittal, вважає, що владі ЄС варто задуматися про введення більш високих мит на китайську сталь за аналогією з загороджувальними заходами, вже схваленими європейською владою проти виробників сонячних панелей з Китаю.
Міттал вважає, що китайські сталеливарні компанії займаються перевиробництвом сталі, що призводить до падіння цін на сталь в масштабі всієї світової економіки.
У зв’язку з цим Міттал заявив, що владі ЄС варто подумати про протекціоністські заходи щодо захисту власного ринку сталі від напливу дешевої китайської продукції.
Крім того, він також піддав критиці політику скорочення державних видатків. На його думку, заходи з бюджетної економії дуже негативно позначилися на економіці країн ЄС і боляче вдарили по її промисловості.
Лакшмі Міттал: “На мій погляд, мову варто вести про більш високі імпортні мита або додаткові збори на сталь, яка поставляється до Європи з країн з низькими екологічними стандартами.
Я б також зазначив, що якщо країни ЄС продовжать здійснювати заходи щодо скорочення бюджетних дефіцитів без виділення коштів на розвиток інфраструктури, економічний спад в регіоні може затягнутися на дуже довгий час. Очевидно, що політика скорочення держвидатків не допомагає країнам вибратися з рецесії. Владі необхідно рятувати європейську промисловість, потрібна програма з підтримки промислових компаній у регіоні, включаючи сталеливарні компанії”.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас