Вже 80 тисяч землян хочуть переселитися на Марс — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вже 80 тисяч землян хочуть переселитися на Марс

Світ
4360
Назавжди переселитися на Марс хочуть принаймні 35 канадців. Вони опинилися в числі майже 80 тисяч добровольців з 120 країн, які вже зареєструвалися на сайті голландської компанії Mars One.
Компанія оголосила про набір охочих стати колоністами Червоної планети три тижні тому. Перша четвірка поселенців повинна відправитися на Марс без зворотного квитка в 2023 році, нагадує ІТАР-ТАРС. Політ на Червону планету забере 7 місяців. Спочатку туди будуть доставлені житлові модулі, які потрібно зібрати за допомогою роботів. Потім через кожні два роки стануть прибувати колоністи. Початкова вартість проекту оцінюється в 6 мільярдів доларів. Організатори проекту очікують, що до 31 серпня 2013 р. в марсіанські поселенці запишуться не менше 500 тисяч осіб.
Вік канадських добровольців – від 18 до 47 років. Хороша новина: серед них є чотири представниці прекрасної статі. За словами 34-річного шукача пригод Ендрю Рейдера, він “готовий піти на що завгодно заради реалізації своєї мрії – стати астронавтом”. У 2009 році Рейдер подавав заявку на вступ до загону канадських астронавтів, але не пройшов за конкурсом. “Я завжди хотів бути в числі тих, хто освоює космос, – зазначив Рейдер. – Відправитися на Марс – величезний ризик. Але справа того варта. Життя коротке, і я вважаю, що треба встигнути зробити щось дійсно велике”.
Професор монреальського Університету Конкордіа Рає Касс – консультант проекту Mars One. Вона включена до складу комісії з відбору та підготовки майбутніх колоністів і не вважає даний проект “самогубною місією”. “Дехто називав самогубством і висадку людей на Місяці, – зауважила вона. – Але люди це зробили. Зроблять і на Марсі”.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас