У яку суму цього року обійдеться випускний — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У яку суму цього року обійдеться випускний

Особисті фінанси
2332
Замість традиційного балу українські школярі влаштовують піратські вечірки, збираються на природі, а у віп-ліцеї скидаються по 20 тис. грн.
Випускники цього року щосили готуються відзначити закінчення школи. Більшість свят пройдуть 30 червня і 1 липня, але вже зараз майже всі класи замовили ресторани, а учні підготували своє вбрання. «Сегодня» дізналася, у скільки обійдеться випускний-2013. Цього року свято «по-скромному» виллється в 1,7 тис. грн (на 550 грн дорожче, ніж у 2012-му). Подорожчали як ресторани і кафе, так і святкове вбрання для молоді.
З РОЗМАХОМ. Непогані ресторани, з помірною ціновою політикою, які ми обдзвонили, на ці дати вже замовлені. У Києві вартість одного вечора в закладі – в середньому 700-800 грн з алкоголем. Деякі згодні, щоб напої були «свої» і тоді ціна – близько 600 грн. Вільними поки залишилися тільки дуже дорогі місця. «Ми відзначимо в кафе. Це, начебто, дешевше, ніж знімати ресторан або клуб. Здали по 1000 грн: це з їжею, алкоголем і машинами. Всього у сім’ї вийшло близько 4 тис. грн – це сам вечір, плаття, подарунки і стіл для вчителів», – сказала «Сегодня» мама 11-класниці Тетяна Марченко. Майже всі лімузини і пароплави теж замовлені. «У нас ще спочатку травня все забронювали, – сказав «Сьогодні» Дмитро, директор фірми з прокату авто. – За 2 години по місту – 1,5 тисячі грн. А лімузин на 16 осіб – 3 тис. грн».
У яку суму цього року обійдеться випускний
А от батьки, чиї діти навчаються в столичному престижному Києво-Печерському ліцеї «Лідер», не економлять. Там на випускний ще в лютому здали по 20 тис. грн. «Замовили нічний клуб «Срібло». А плаття у мене буде від Vera Wang (мінімальна ціна – 5 тис. грн. – Авт.)», – розповіла «Сьогодні» випускниця Олександра Мізіна.
НА ПРИРОДІ. Харківські школярі знайшли спосіб заощадити. «Якщо підемо на природу, сукні та костюми не потрібні», – розповідає «Сьогодні» випускник харківської школи №17 Вадим. Інші від ресторану не відмовляться. «Хоч у нас і маленька школа, але батьки вже обговорювали варіанти. Звучали суми по 2-3 тис. грн», – сказала завуч харківської школи №136 Ольга Деркач.
НАЙОРИГІНАЛЬНІШІ. Найоригінальнішими виявилися на півдні країни. Там багато випускників вирішили влаштувати піратську вечірку. «Орендували на всю ніч пароплав (1 година – 3 тис. грн), а темою вечора стане фільм «Пірати Карибського моря». Вхід строго в костюмах. Всього здаємо по 10 тис. грн», – розповів нам випускник одеської школи Олег Захаренко. У Криму школярі не відстають. «Ми влаштуємо вечірку в гавайському стилі. Також орендували корабель (мінімум 900 грн/год). Запросили бармена, який готуватиме коктейлі. Всі будуть у купальниках: вирішили, що сукні нам не потрібні», – розповіла нам випускниця однієї з приватних ялтинських шкіл Анна Резник.
Зеленюк Крістіна
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас