ЗМІ: Німеччина і Франція представлять новий план боротьби з безробіттям серед молоді ЄС — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ: Німеччина і Франція представлять новий план боротьби з безробіттям серед молоді ЄС

Казна та Політика
443
Німеччина і Франція 28 травня в Парижі спільно оприлюднять план боротьби з безробіттям серед молоді, яке в окремих країнах Європейського союзу вже перевищує 50%, оголосило в понеділок міністерство праці ФРН.
“Новий курс для Європи” (New Deal for Europe, названий так за аналогією з “Новим курсом” президента США Франкліна Рузвельта – системою реформ, спрямованих на подолання Великої депресії) передбачає кредити на мільярди євро тим компаніям, які створюватимуть робочі місця для молоді. У термінології ЄС до молоді належать особи віком від 16 до 25 років.
Кредити, як очікується, буде видавати Європейський інвестиційний банк (ЄІБ). За попередніми оцінками, він отримає від Євросоюзу до 6 млрд євро за період до кінця 2020 року, що дозволить йому видати кредити на суму до 60 млрд євро.
За даними Rheinische Post, “Новий курс для Європи” наприкінці травня представлять міністри фінансів Вольфганг Шойбле (Німеччина) і П’єр Московісі (Франція) спільно з міністрами праці Урсулою фон дер Лейен і Мішелем Сапеном.
За словами канцлера ФРН Ангели Меркель, безробіття серед молодого населення Європи – одна з найгостріших і найсерйозніших проблем регіону на даний момент. “Німеччина відчуває себе зобов’язаною поділитися досвідом в сфері скорочення безробіття серед молоді”, – заявив у понеділок прес-секретар німецького уряду Штеффен Зайберт.
За оцінками Єврокомісії, ВВП єврозони скоротиться цього року другий рік поспіль, тоді як загальне безробіття підніметься до рекордних 12,2%. У березні частка безробітних серед молоді валютного блоку становила 24%, у тому числі 56% в Іспанії і по 38% в Португалії та Італії.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас