Android знову випереджає iOS за продажами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Android знову випереджає iOS за продажами

Технології&Авто
473
У I кварталі 2013 р. ринок мобільних пристроїв перевищив 308,7 млн штук, йдеться в звіті аналітиків компанії Canalys. Річний приріст обсягів реалізованої продукції склав 37,4%.
Найпопулярнішою операційною системою, як і раніше, залишається Android від Google, частка якої становила 59,5% від усього обсягу мобільного ринку. Далі йде купертінська Apple, якій дісталися 19,3%. Третє місце посідає Microsoft з 18,1%.
Серед всіх мобільних гаджетів аналітики спостерігали найбільше зростання у планшетів. За рік реалізація пристроїв даного класу збільшилася на 106,1% і досягла цифри 41,9 млн штук за квартал.
Лідируючим виробником планшетів залишається Apple, їй належить 46,4% ринку, проте в найближчому часі пальму першості в даному секторі можуть перехопити планшетники на Android.
Обсяги продажів смартфонів склали 216,3 млн штук. Таким чином, щорічний приріст склав 47,9%. Торік аналітики не спостерігали подібних темпів зростання, що свідчить про збільшення темпів розвитку даного ринку.
Лідером є Android, встановлена на 75,6% всіх смартфонів. Серед вендорів лідерство за південнокорейською компанією Samsung, яка володіє 32% мобільного ринку з річним зростанням на рівні 64,3%.
Apple посіла друге місце, проте аналітики відзначають надзвичайно низькі темпи щорічного приросту: за звітний період цифра склала лише близько 6,7%.
У п’ятірку лідерів галузі потрапили також компанії Huawei, LG і ZTE, кожна з яких займає на ринку менше 5%. Huawei і ZTE лідирують в Китаї, що, власне, і забезпечило їм топові позиції.
Ноутбуків за звітний період було продано всього 50,5 млн штук. За рік ринок лептопів скоротився на 13,1%. Максимальне зниження продажів мобільних комп’ютерів зафіксовано в Західній Європі, де річне зниження склало 25,2%.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас