Samsung випробувала зв'язок п'ятого покоління - 5G — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung випробувала зв'язок п'ятого покоління - 5G

Технології&Авто
4290
Південнокорейська корпорація Samsung провела випробування технології бездротової передачі даних п’ятого покоління, повідомляє Agence France-Presse. За даними компанії, завдяки 5G їй вдалося передати дані на швидкості більше гігабайта на секунду на відстань двох кілометрів. Чи йде мова про усталену чи пікову швидкість передачі даних по бездротовій мережі, не уточнюється. У випробуванні були задіяні 64 антени для передачі і прийому сигналу.
Як очікується, нова технологія буде доступна для комерційного використання не раніше 2020 року. При цьому повністю допрацьована мережа 5G буде підтримувати обмін інформацією на швидкостях, що «в сотні разів перевищують можливості 4G-мереж» (4G підтримує передачу даних зі швидкістю до ста мегабіт за секунду для рухомих абонентів і до гігабіта на секунду ─ для стаціонарних).
Згідно із заявою Samsung, нова технологія дозволить абонентам переглядати онлайн-контент, що вимагає широкосмугового підключення на великих швидкостях. Йдеться, зокрема, про 3D-фільми високої роздільної здатності, ігри, пряму трансляцію відео надвисокої чіткості (роздільна здатність 3840×2160 або 7680×4320 пікселів залежно від стандарту). Крім того, буде можливо і надання «віддалених медичних послуг».
Південна Корея в даний час є однією з країн з найбільш розвиненим ринком зв’язку. Зокрема, послугами компаній, що надають зв’язок стандарту 4G, сьогодні в країні користуються близько 20 мільйонів абонентів. Для порівняння, за даними CIA World Factbook, загальне населення Південної Кореї складає 48,96 мільйона осіб.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас