Сеул не братиме участі в системі ПРО США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Сеул не братиме участі в системі ПРО США

Світ
221
Сеул не братиме участі в системі ПРО США і зробить ставку на розвиток власної програми захисту від ракетної загрози з боку КНДР, заявило Міноборони Південної Кореї. У березні міністр оборони США оголосив про плани посилити систему протиракетної оборони до 2017 року у зв’язку з погрозами КНДР.
Зокрема, США мають намір розмістити на Алясці 14 додаткових наземних ракет-перехоплювачів, що збільшить їх загальну кількість до 44. Крім того, додатковий радар захисту від північнокорейських ракет буде розміщений в Японії.
“У Південній Кореї є своя власна система протиракетної оборони, яка найкращим чином підходить для відображення зростаючих загроз з боку КНДР”, – заявив представник південнокорейського військового відомства Кім Мін Сік. Він зазначив, що військові Південної Кореї співпрацюють з американською системою ПРО виключно у сфері обміну розвідданими.
Як повідомлялося, 7 травня в КНДР зі стартового майданчика зникли два ракетні комплекси Мусудан. До цього протягом декількох останніх тижнів існували побоювання, що Північна Корея здійснить запуск ракет.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас