Більшість китайських багатіїв мають дозвіл на проживання за кордоном — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Більшість китайських багатіїв мають дозвіл на проживання за кордоном

Світ
444
Більшість багатих громадян КНР використовували наявні у них кошти для отримання громадянства або дозволу на проживання за кордоном, або збираються зробити це найближчим часом. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на дослідження американської консалтингової фірми Bain & Company.
За підрахунками Bain & Company, 60 відсотків китайців зі статками понад 1,6 мільйона доларів скористалися можливостями, які надають інші держави для підприємців-іммігрантів. Наприклад, це може бути розміщення великого депозиту в місцевому банку, купівля активу або створення бізнесу в обмін на громадянство або дозвіл на проживання.
Серед громадян КНР зі статком понад 16 мільйонів доларів число потенційних емігрантів склало 70 відсотків. Усього десять відсотків багатих китайців заявили, що не мають наміру отримувати іноземне громадянство або дозвіл на проживання. Однак більшість з них зазначили, що не відкидають такої можливості для своїх дітей.
Більше третини громадян КНР зі статком, що перевищує 1,6 мільйона доларів, мають інвестиції за кордоном. Серед китайців зі статками понад 16 мільйонів доларів більше половини вкладають гроші в закордонні активи. При цьому з 2011 року кількість китайців, які інвестували за кордон, подвоїлася. Шістдесят відсотків китайських багатіїв стверджують, що мають намір нарощувати інвестиції в інші країни.
У Bain & Company відзначають, що за рахунок еміграції китайські мільйонери намагаються диверсифікувати свої активи і захистити їх від можливих економічних потрясінь у КНР. Багаті китайці також проводять багато часу за кордоном, так як їхні діти отримують освіту за кордоном, а самим багатим громадянам КНР не подобається погана екологія китайських міст.
У Китаї проживає більше 700 тисяч людей зі статками понад 1,6 мільйона доларів. З 2008 року їх кількість подвоїлася. При цьому Всекитайські збори народних представників є одним з найбільш «багатих» парламентів світу. Серед його членів налічується 31 доларовий мільярдер. Ще 52 мільярдери входять до Народної політичної консультативної ради Китаю – дорадчого органу при керівництві КНР.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас