Перший транш фінансової допомоги Кіпру надійде в середині травня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Перший транш фінансової допомоги Кіпру надійде в середині травня

Світ
177
Перший транш фінансової допомоги Кіпру від міжнародних кредиторів надійде до середини травня. Про це повідомив віце-президент Єврокомісії Оллі Рен.
“Програма допомоги Кіпру була схвалена. Очікується, що перший транш надійде до середини травня. Це дозволить країні уникнути дефолту”, – сказав він.
ВВП Кіпру становить близько 18 мільярдів євро, а держборг за підсумками 2012 року – понад 80% ВВП. За оновленими даними, Кіпру необхідно 23 мільярди євро для підтримки стабільності банківської системи та бюджету. Однак єврозона і МВФ готові дати кредитами не більше 10 мільярдів євро, щоб не дестабілізувати суверенну заборгованість острівної держави, повідомляє РИА “Новости”.
Решту коштів Кіпр повинен знайти самостійно, в тому числі за рахунок збільшення доходів і скорочення витрат бюджету. Так, банківську систему острова до 2016 року планується скоротити приблизно вдвічі.
Раніше про те, що перший транш допомоги Кіпр отримає в травні, заявляв у середині квітня глава Європейського фонду фінансової стабільності (ЄФФС) і Механізму фінансової стабільності (МФС) Клаус Реглінг.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас