Yahoo! хоче розірвати співпрацю з Microsoft — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Yahoo! хоче розірвати співпрацю з Microsoft

Технології&Авто
539
Генеральний директор Yahoo! Марісса Меєр розчарувалася в умовах співпраці з Microsoft і хоче розірвати контракт з пошуковою системою Bing.
Керівництво Yahoo! вважає, що використання пошукових результатів пошуковика Microsoft не виправдало очікувань. Виручка за наданий трафік виявилася нижчою від встановленої в підписаній в 2010 р. угоді. Об’єднання пошукових платформ також не привело до збільшення частки оброблюваних пошукових запитів.
У лютому цього року Меєр публічно висловлювала невдоволення результатами співпраці. “Однією з цілей нашої угоди є збільшення частки на ринку, а не обмін частками один з одним”, – заявила вона на конференції з інтернет-технологій, що проводилася групою Goldman Sachs.
Представники Yahoo! і Microsoft не стали розгорнуто коментувати інформацію, що з’явилася, зазначивши, що мають намір продовжувати співпрацю.
Якщо Yahoo! розірве угоду, термін дії якої розрахований на 10 років, то провайдером пошукових послуг може стати Google. У вересні минулого року голова ради директорів компанії Ерік Шмідт заявляв, що готовий стати партнером Yahoo!.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас