Луценко: 9 травня може бути лише днем пам'яті і скорботи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Луценко: 9 травня може бути лише днем пам'яті і скорботи

3180
Екс-міністр МВС Юрій Луценко вважає, що настав час припинити політтанці на кістках жертв двох тоталітарних систем – Гулагу та Освенціма і скинути бруд брехні імперського агітпропу. Це Луценко написав на своїй сторінці у Facebook.
«Травень місяць вже звично стає місяцем спланованого розбрату в Україні. Все логічно – влада розуміє, що може продовжити пограбування народу лише розділяючи і цькуючи його різні групи. Мої два діди закінчили війну під рейхстагом. Рідні мого друга Тараса Стецьківа воювали в УПА. Так склалися долі наших предків, так вони розуміли свій обов’язок боротьби зі злом за свою землю і свою сім’ю. Протиставляти їх вибір – значить продовжувати війну. Цього від нас і хочуть негідники, які перетворили 9 травня на день Сталіна», – вважає Луценко.
Він вважає, що настав час «припинити ці політтанці на кістках жертв двох тоталітарних систем – Гулагу та Освенціма і скинути бруд брехні імперського агітпропу, яким забивають голови українців трубадури совка».
«Достатньо просто переглянути своєрідний політичний подвиг каналу “Україна” – документальний фільм “1941”, і усвідомити , що 9 травня може бути лише днем пам’яті і скорботи. Це, до речі, – рішення ООН», – нагадав Луценко.
За матеріалами:
Тиждень.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас