Королевська: Квітневе перевиконання доходів ПФУ є найбільшим — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Королевська: Квітневе перевиконання доходів ПФУ є найбільшим

Казна та Політика
539
Міністр соціальної політики України Наталія Королевська повідомила, що за підсумками квітня надходження від сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) до Пенсійного фонду України склали 108% від плану, а його фактичне перевиконання – 1,1 млрд грн. Про це повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.
За оперативними даними, до ПФУ надійшло майже 14,9 млрд грн. “За результатами квітня ми отримали рекордне перевиконання надходжень до Пенсійного фонду з початку року. Від сплати ЄСВ надійшло 14 млрд 885,8 млн грн. Це 108% від плану, тобто перевиконання – 1,1 млрд грн. Всього з початку року перевиконання надходжень склало 1,8 млрд грн. Загалом до ПФУ за чотири місяці надійшло 53 млрд 293,1 млн грн, що на 4 млрд 588,7 млн грн більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року”, – повідомила міністр.
Також Наталія Королевська зазначила, що позитивна динаміка перевиконання плану надходжень до Пенсійного фонду закладає основи для вдосконалення пенсійної системи, над якою працює спеціальна робоча група з провідних фахівців у соціальній сфері.
“Щоб удосконалити пенсійну систему, при Мінсоцполітики створено спеціальну робочу групу з учених, експертів, фахівців Міністерства та Пенсійного фонду. Ця робоча група працює над осучасненням пенсійних виплат, введенням другого рівня накопичувальної пенсійної системи, а також питаннями пенсійного віку для жінок. Наповнення Пенсійного фонду з перевиконанням плану закладає перспективи для вирішення цих завдань”, – зазначила вона.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас