Маркетинговий директор Microsoft визнав провал Windows 8 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Маркетинговий директор Microsoft визнав провал Windows 8

Технології&Авто
5533
В інтерв’ю Financial Times головний маркетинговий директор Microsoft Темі Реллер фактично визнала невдачу компанії з випуском Windows 8. Вона також повідомила, що ключові елементи операційної системи будуть змінені при випуску оновленої версії системи, але відмовилася розповісти про те, які саме зміни будуть зроблені.
Реллер визнала, що користувачі настільних комп’ютерів зіткнулися зі складнощами при адаптації до нового інтерфейсу, і що компанія Microsoft зробила й інші помилки, пов’язані з випуском Windows 8. «Очевидно, ми могли і повинні були зробити більше», – зауважила пані Реллер, маючи на увазі переважно маркетингові помилки, в результаті яких роздрібні продавці виявилися не підготовленими до того, щоб продавати тачскрін ПК з Windows 8.
Аналітики і експерти вже заявили, що таке відверте визнання може дорого коштувати компанії, яка, випускаючи ОС в жовтні минулого року, говорила про те, що нова операційна система – це відповідь Microsoft на успіх Apple. Windows 8 замислювалася як амбітний проект з модернізації комп’ютера до рівня планшетних комп’ютерів, але ще до виходу її розкритикували багато експертів і конкурентів.
Нагадаємо, Microsoft визнала існування Windows Blue, оновлення може бути представлено у червні.
За матеріалами:
ain.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас