Експерти: для рентабельності української ГТС потрібно транспортувати 80 млрд куб. м газу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти: для рентабельності української ГТС потрібно транспортувати 80 млрд куб. м газу

Енергетика
762
Українська газотранспортна система буде рентабельною за умови транспортування через неї близько 80 мільярдів кубометрів газу. Таку думку на прес-конференції висловив експерт Валерій Боровик, коментуючи заяву посла РФ в Україні Михайла Зурабова про те, що Росія буде прокачувати через Україну не менше 60 мільярдів кубометрів газу за умови створення консорціуму з управління ГТС.
“Повинно бути 80 млрд куб. м (прокачуватися через Україну. – ред.). Тоді це буде рентабельно і буде непоганий дохід”, – підкреслив експерт.
У свою чергу, присутній на прес-конференції енергетичний експерт Юрій Корольчук погодився з оцінкою Валерія Боровика щодо умов рентабельності ГТС, назвавши українську систему унікальною.
При цьому він зазначив, що Україні доведеться домовлятися, у тому числі і з Росією, тому що в іншому випадку обсяги прокачування по українських газопроводах можуть зменшуватися.
Як повідомлялося, енергетичний експерт Юрій Корольчук висловив думку, що українська влада запізнилася з внесенням законопроекту про приватизацію газотранспортної системи України.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас