Дослідники створили клавіатуру для "розумних годинників" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дослідники створили клавіатуру для "розумних годинників"

Технології&Авто
595
У зв’язку з використанням мініатюрних пристроїв, таких як наприклад “розумні” годинники, особливо гостро постало питання про можливість роботи з клавіатурою: як розмістити QWERTY-клавіатуру на екрані наручного годинника?
Дослідники з Університету Карнегі Меллон кажуть, що їм вдалося розробити технологію ZoomBoard, яка вирішує цю проблему. Ця технологія дозволяє “наблизити” клавіатуру під час натискань, зробивши клавіші більш зручними для натискань.
“Ми вирішили, що заново винаходити клавіатуру було б занадто складно, та й у використанні вона могла виявитися не ідеальною. Замість цього, ми вирішили удосконалити вже наявну клавіатуру, зробивши її більш зручною для роботи на мініатюрних пристроях”, – говорить Стівен Оней, один з розробників ZoomBoard.
За його словами, такі компанії як Google, Microsoft, Samsung або Apple вже працюють над “розумними” годинниками і розробка ZoomBoard могла б знайти там застосування. Оней говорить, що їхня система дозволяє набирати приблизно по 10 слів за хвилину, що відповідає швидкості SMS-набору.
“Як правило, користувачі не збираються писати довгі тексти на “розумних” годинниках, вони обмежуються простими питаннями: де зупинка автобуса? Де пообідати? І так далі. У таких ситуаціях ZoomBoard підходить якнайкраще”, – вважає Оней.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас