Найбільший банк Кіпру вже перевів частину депозитів в акції


Найбільший банк Кіпру вже перевів частину депозитів в акції

Найбільший банк Кіпру, Bank of Cyprus, повідомив про завершення обміну частини депозитів на акції. Таким чином, частина депозитів переведена у статутний капітал банку.

Також стало відомо, що обміну на акції підлягають тільки депозити, що перевищували на 26 березня цього року 100 тис. євро, в тому числі нараховані відсотки.

Крім цього з суми вкладів, які підлягають “стрижці”, виключені позики та інші кредитні зобов’язання. Кошти, що залишилися, визначені як “сума надлишку”. У статутний капітал переведені 37,5% “суми надлишку”, їх конвертували в акції класу А за номінальною вартістю один євро і визначили як “суму початкового внеску з депозитів”.

Тимчасово заблоковані 22,5% від “суми надлишку” депозитів, у разі повної або часткової конвертації в акції класу А вони будуть визначені як “додаткові суми внеску з депозитів”. Ще 30% “надлишкової” суми тимчасово заморожені за рішенням влади.

Раніше повідомлялося, що міністерство фінансів Кіпру зняло всі обмеження щодо руху грошових коштів для міжнародних клієнтів іноземних банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua