Чистий прибуток Google в I кварталі виріс майже на 16% - до $3,35 млрд


Чистий прибуток Google в I кварталі виріс майже на 16% - до $3,35 млрд

Чистий прибуток американської інтернет-корпорації Google Inc. в I кварталі 2013 р. виріс на 15,7%, в порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року, і склав 3,35 млрд дол. Такі дані наводяться у фінансовому звіті Google.

У I кварталі 2012 р. чистий прибуток компанії становив 2,89 млрд дол. Виручка Google в I кварталі 2013 р. збільшилася на 31% у річному вирахуванні – до 13,97 млрд дол., в порівнянні з 10,65 млрд дол в 2012 р.

Операційний прибуток компанії за звітний період скоротився на 2%, порівняно з аналогічним періодом 2012 р., і склав 3,47 млрд дол., в порівнянні з 3,39 млрд роком раніше.

Google – американська інтернет-корпорація, лідер серед пошукових систем. Вона заснована в 1998р. студентами Стенфордського університету Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном. За базу була взята їх дослідна робота 1996 р. Вважається, що слово Google – це неправильно написане слово “Гугол”, яке означає “10 у сотому ступені”.

У 2004 р. компанія провела IPO на суму 1,9 млрд дол. В даний час Google займає більше 80% світового ринку пошукових запитів, основним доходом компанії є онлайнова реклама, прив’язана до результатів пошуку на сторінках Google.

Крім інтернет-пошуковика Google володіє найпопулярнішим у світі відеохостингом YouTube, управляє поштовим сервісом Gmail, соціальною мережею Google+, розробила операційну систему Android для мобільних пристроїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua